تبلیغات
my white house - روزانه
my white house
من اینجام تا بنویسم، از خودم، افکارم ،گذشته ،اینده، خطاها وارزوهایم.
من اینجام تا به تحریردراورم زیباترین مسیررابرای زندگیم.
مینویسم برای پرواز، برای به اواز کشیدن تک تک حروف نگرانی. از من نخواهید به رقص دربیاورم عروسک زندگی را، که من تنها تصویرگر چشمانم.

روزانه

چهارشنبه 30 خرداد 1397

نویسنده: اسمان پندار | طبقه بندی:روزها در اون سر دنیا( سال چهارم)، 

سلام به دوستان، امروز دوشنبه و اول هفته هست و مطابق معمول مترو سواری تنها فرصت من برای نوشتن شده، دیروز هم با راستین باز رفتیم دوچرخه سواری و ٤٠ كیلومتر پا زدیم، خسته شده بودیم اما هردو معتقدیم خستگیش دلپذیره، ای كاش دوچرخه سواری خانمها تو سطح شهر قانونی و معمول و عرف میشد بنظرم خیلی میتونست به سلامتی روحی یا جسمی كمك كنه. هرچند ورزش پرهزینه ای برای ما درمیاد و احتمالا نتونیم هرهفته بریم، دیگه براتون بگم فكر كنم گفته بودم یكماهی هست نادوست هم به پروژه اضافه شده، خوب دختر باهوشی هست اما در به اشتراك گذاری نظرات و ایده های بقیه، یعنی نظر و حرف مثلا از من یا موبوره و نادوست میاد بهش رنگ و اب میده و بعنوان نظر خودش مطرح میكنه، یا كارهای عملی وقت گیر كه پایه انالیز دیتا هست را سراغش نمیاد و یكراست میره سراغ انالیز دیتا كه خودی نشون بده، چی بگم، بهرحال یك نفر ما باید اون كارها را انجام بده و نادوست هم كه بلد نیست و از یادگرفتن طفره میره این شده كه عملا بدوبدو از ان من شده و كارهای انالیز بزرگ برای موبور و نادوست هم این وسط وقت تلف میكنه. بهرحال تصمیم گرفتم وجودش را بعنوان یك حقیقت كاری قبول كنم و برنامه خودم را پیش برم، احتمالا دو سه هفته ای كار سنگین مانع این بشه سراغ انالیز برم اما تصمیم دارم اصولی از فرصت تابستون استفاده كنم و تو چیزهایی كه مد نظر دارم قوی بشم، از طرفی گفته بودم كه تو فكر كانادا هم افتادیم خوب راستین صددر صد موافق نیست و چون كامل دلش با این كار نیست صد در صد روش تمركز نمیكنه، هرچند تو تقسیمات كاری خانوادگی، اصولا این جور كارهای وكیل خوب بیدا كردن و تماس اولیه با منه و بقیه مدارك جور كردن و دنبال كردن با همسری، منم كه فعلا دربست دراختیار پروژه(وقتی مینویسم كار برای دوستان تازه وارد این سوال پیش میاد كه من سركار واقعی هستم)  
خلاصه براتون بگم اگه وكیل خوب میشناسید كه قیمتش هم مناسب و معقول باشه معرفی كنید، لطفا از كنپارس نگید كه هرچند سایت خوبی داره اما قدیمیها میدونند كه چطور یكسال از وقت و عمر و هزینه امون را ما سرمشاوره اشتباه این گروه دادیم و تازه پولمون را هم برنگردوندند. بیخیال، یادش می افتم هم اعصابم خورد میشه. دیگه اینكه برگردیم سر بحث پروژه، این هفته باز با fda میتینگ داریم و قراره ماحصل این یكسال بحث بشه و ببینیم قرارداد را برای یكسال دیگه تمدید میكنند یا نه. ته ذهنم میتونم اینده را ببینم كه اگه قرارداد تمدید بشه چطور نادوست میخواد با نظراتش تو fda خودنمایی كنه. خوب زبانش واقعا عالیه و این یك امتیاز خیلی خوب براش حساب میشه فقط قضیه اینه كه ادم صادقی نیست و اون وسط میتونه نظر من یا موبور را هم از طرف گروه بیان كنه و برای خودش امتیاز بخره، بیخیال، بیخیال اسمان، ول كن، سعی كن رو خودت و مهارتهات كار كنی، فقط قضیه اینه كه این ذیق وقت بهم اجازه نمیده رو ضعفهام كار كنم و فقط درگیر کارهای عملی بینهایت تكراری پروژه شدم، خوب اینهم شرح حال من، قطار هم رسید ایستگاه. خدا نگهدار همه ما، هستی دیگه نه ؟!

نظرات() 
شلاله
یکشنبه 3 تیر 1397 21:48
سلام آسمانی جانم
میگم این به قول تو نادوست ( من بودم اسم همچین محترمی براش انتخاب نمیکردم) چطوری شده که زبانش اینهمه عالی شده ؟؟؟
چیه تا حالا حسود ندیدی؟
پاسخ اسمان پندار : سلام شلاله گلم، من هم به زبان خوب خیلی غبطه میخورم :))) راستش از بچگی كلاس زبان میرفته و البته خودش هم خیلی خیلی استعداد داره. شلاله جدیدا متوجه شدم خیلی موذمارانه و مارمولكی پشت سر میزنه، و چون خیلی هوشمندانه اینكار را میكنه ازش ترسیدم.
مهران
یکشنبه 3 تیر 1397 15:03
سلام خانم دكتر عزیز
به نظرم بیشتر تمركزتون بر روی گرفتن گرین كارت باشه بهترهست تا باز كردن یك پرونده جدید
چرا به گزینه بچه دار شدن فكر نمی كنید ؟
در مورد نادوست هم تا می تونید براش دعای خیر كنید و آرزوی بهترین ها رو براش كنید...
اینجوری حستون بهتر میشه و اتفاق های خوبی براتون می افته
پاسخ اسمان پندار : سلام مهران عزیز. راستش هنوز نتونستیم عملا هیچ کاری در مورد اقدام برای کانادا بکنیم. میدونی اگه بابت گرفتن گرین کارت مطمئن بودیم یا پروسه اش انقدر طولانی نبود حتی کانادا به ذهنمون هم نمیرسید. قضیه اینه فعلا تا مقاله ها بیرون نیاد و تعداد سایتنشون معلوم نشه. اصلا نمیشه گرین کارت را شروع کرد اگر هم مقاله ها خوب سایت نگیره که حودش میشه پروسه 2+ 2+1+1=6 سال دیگه. خیلیه. خیلی طولانی.
نادوست واقعا نادوسته تو پست بعدی کمی بیشتر از کارهاش میگم. اما ممنون از توصیه برای حس خوب.
بچه هم: مهران عزیز. اگه بچه دار بشیم. دقیقا دوهفته فقط میتونم مرخصی برای بچه بگیرم. اونهم وسط اینهمه کار. خونه خیلی کوچیک. بدون کمک خانواده ها. با اینهمه فشار کار. بچه هم فقط برای خودش سیتیزن میشه و منفعتی به حال ما نداره. بهر حال چیزی هست که دیر یا زود باید بهش فکر کنیم
ب...ه...ا...ر...ک
یکشنبه 3 تیر 1397 02:20
از دست نادوست. اینجام تو سیستم اداری همین وضعیته. الان من ستاره شناسیم بدک نیست و چون جزو دروس تدریس شده ی ایران نبوده هیچ دبیری به اندازه من ستاره شناسی رو وارد نیست و همین میتونه امتیاز مثبتی برای من باشه. ولی بعضی زرنگها هستن که از خالی کردن زیر پای دیگران نمیترسن و حاضرن که ویکی پدیا رو یه شبه قورت بدن تا بتونن جای من که سالهاست برای این رشته زحمت کشیدم رو بگیرن. وجدان کجا بود این وقت شب با دلار هشت هزار تومنی؟
پاسخ اسمان پندار : اخی بهارك جون، چقدر بد، من هم اینجا خیلی از دست نادوست در عذابم، خیلی بده بعضی ادمها همه چیز را حق خودشون میدونن. اصلا عقیده ای به حق بقیه ادمها ندارن، این نادوست هم همه ادمها را غیر خودش تنبل و خنگ ونادون میدونه و همیشه خودش را یك ادم باهوش و فوق العاده میدونن كه بقیه ادمها مفت مفت جایگاه بدست میارن درصورتیكه حقشون نیست. خدا به من و شما با دلار ده هزار تومنی صبر بده
کامشین
چهارشنبه 30 خرداد 1397 19:51
آسمونی جان
دوچرخه سواری در تهران خطرناک هست اما غیر قانونی نیست. تا زمانی که خیابان ها در تهران با ماشین بسته نشده بود من دوچرخه سواری می کردم و هیچ مشکلی هم جز رانندگی وحشتناک راننده ها وجود نداشت.
در مورد وکیل و مهاجرت به کانادا...حالا که اعتماد به نفس بهتری در زبان انگلیسی داری کارهای مربوط به مهاجرت را خودتون انجام بدهید. ما برای مهاجرت وکیل نگرفتیم. خودمون همه کارها را کردیم. فقط باید حوصله داشت و همه چیز را دقیق خواند و صد در صد اطلاعات درست داد.
پاسخ اسمان پندار : كامشین عزیزم، اره خوشبختانه توی تهران ازاده، من هم دوچرخه سوار زن تو تهران زیاد دیدم اما خوب عرف نیست و بستگی به نظرگشت ارشاد هم داره كه اون روز اینكار را قانونی بدونه یا نه، مثلا من تو شهر دیگه ای مثل اصفهان خبر دارم یكی از اشناهامون را گشت گرفته بود با اینكه دوچرخه سوارحرفه ای بود و تو همین شهر شنیدم كه دوچرخه سواری ممنوعه اما خانمی را میشناسم كه تو همین شهر خیلی راحت دوچرخه سواری میكنه، خلاصه خودت بهتر میدونی شاید قانونی باشه اما صد در صد حمایت قانون را هم نداره،
در مورد كانادا بیشتروكیل برام حكم مشاور داره و البته اگه قیمت مناسب باشه وكالت را بهش میدیم ، ممنونم دوست عزیزم و خوبم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

← درباره وبلاگمدیر وبلاگ : اسمان پندار

← لینکدونی

← طبقه بندی

← آرشیو

← نظرسنجی

  حسابی اینجا بی رونق شده. بازدید کننده های کم و از اون کمتر کامنتها. بنظرتون برای اینکه به اینجا رونق بدیم چیکار کنم؟← آخرین پستها

← نویسندگان

← ابر برچسبها

← آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :